Klasyczne i nowoczesne meble tarasowe

Odpoczynek blisko natury nie musi wiązać się z wyjazdami daleko za miasto. Poprzez przemyślaną aranżację naszego tarasu stworzymy miejsce, z którego chętnie korzystać będą wszyscy domownicy. Nie trzeba wiele wysiłku i pracy, aby taki taras zmienić nie do poznania – wystarczy wybrać odpowiednie meble tarasowe i dodatki!

Klasyczne meble tarasowe

Klasyczne rozwiązania nie wychodzą z mody i zawsze sprawdzają się w naszych ogrodach. Piękne meble technorattanowe o łagodnych krzywiznach oraz profilowanych oparciach to rozwiązanie, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom mody retro i vintage. Meble tarasowe z technorattanu łączą dzisiaj to, co najlepsze: trwałość, elegancję, lekkość. Klasyczne meble tarasowe z technorattanu sprawdzą się zarówno na małych, jak i dużych tarasach. Do wyboru mamy niewielkie zestawy kawowe, jak również komplety złożone z wielu elementów, takich jak sofy narożne, leżanki ogrodowe, fotele wiszące.

Nowoczesne meble tarasowe

Szukając mebli na nowoczesny taras postawmy na innowacje! W kolekcjach technorattanowych znajdziemy zestawy, których design idealnie wpisuje się w nowoczesne wzornictwo: proste, geometryczne linie, brak zdobień. Ciekawym pomysłem  może być wykorzystanie mebli modułowych. Meble tarasowe modułowe składają się z kilku elementów, które możemy łączyć i rozłączać w zależności od tego, czego potrzebujemy. Dzięki meblom tarasowym wygląd naszego tarasu zmienia się co chwilę, a my możemy kreatywnie podejść do tematu aranżacji przestrzeni wypoczynkowej.

Jak sprawić, aby przestrzeń tarasowa była jeszcze bardziej wygodna? Z pewnością dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie parasoli ogrodowych, które skutecznie ochronią nas zarówno przed słońcem, jak i niezapowiedzianym deszczem.