Projektowanie w innym wymiarze

Projektowanie wielu rzeczy rozpoczyna się w naszych głowach. Potem przechodzimy do kartki z papierem. Na tym się praca nie kończy. Projektowanie przechodzi potem na wymiar komputerowy, gdzie można wykonać naprawdę dobrą pracę.

Kurs Autocad od podstaw

Dzisiaj wielu architektów, inżynierów wykorzystuje w swojej codziennej pracy program Autocad, który jest bardzo pomocny przy projektowaniu 2D i 3D. Obecnie dzięki takim programom wiele szczegółów na poszczególnych projektach można dopracować w bardziej staranny sposób, dzięki czemu potem ich realizacja w świecie rzeczywistym jest lepsza – co ma też odwzorowanie w jakości. Aby poznać ten program należy zapisać się na kurs Autocad, który podzielony jest na kilka stopni, poczynając od poziomu podstawowego. 

Wiedza w przystępnej formie

Każde szkolenie (nie tylko komputerowe) musi mieć opracowaną wiedzę w przystępnej formie, dzięki czemu uczniowie chętniej będą przystępować do nauki. Szkolenie z programu Autocad obejmuje wprowadzenie do środowiska pracy i wyświetlanie rysunku. Potem następuje ustawienie rysunku. Uczniowie poznają współrzędne i podstawowe narzędzia rysunkowe, jakie występują w programie Autocad, tworzenie geometrii 2D, modyfikowanie geometrii 2D. Szkolenie na poziomie podstawowym obejmuje także poznanie technik konstrukcyjnych, dzięki czemu uczniowie będą mogli poznać m.in. takie zagadnienia, jak odsuwanie, kopiowanie, wydłużanie, zaokrąglenie, fazowanie, itd. Jak więc widać nauka obsługi tego programu to bardzo poważna sprawa.