Panele winylowe Pergo – Kolekcja Classic Plank  

Panele winylowe są jednymi z najpopularniejszych rodzajów paneli jakie znajdują się w ofercie sklepów wykończeniowych. Jest to spowodowane zmianą ich wyglądu i konfiguracji, która obecnie niczym nie przypomina paneli, które były montowane na przestrzeni XX wieku. Panele winylowe Pergo – Kolekcja Classic Plank są niezwykle designerskimi panelami, które posiadają ogromną liczbę zalet. Warto poznać je nieco bliżej!

 

Czym się charakteryzują i jak wyglądają panele winylowe Pergo Classic Plank?

 

Przede wszystkim na pierwszy rzut oka podłogi winylowe Pergo Classic Plank bardzo mocno przypominają naturalne deski. To wzory słojów, które nadrukowane są na różnokolorowych odcieniach odwzorowujących dębowe deski. Warto zwrócić uwagę na fakt, że owa kolekcja powstała z myślą o mocno eksploatowanych powierzchniach, które idealnie nadają się do montowania w powierzchniach biurowych czy firmowych. Są miękkie i wygodne w użytkowaniu co w połączeniu z wysokim progiem ścieralności daje idealnie dopasowaną, biurową podłogę. Wystarczy tylko prawidłowo zamontować panele winylowe wybierając model Click bądź Glue.

 

Jednak to nie koniec korzyści, które niesie za sobą aplikacja paneli winylowych Pergo. Wodoodporność jest dodatkową zaletą, która z punktu utrzymania czystej podłogi jest bardzo ważna. W każdej przestrzeni prędzej czy później coś wyleje się na podłogę. Czy to kawa, herbata bądź woda. Wtedy na panelach powstają plamy, które trzeba sprawnie usunąć. Ze względu na cechy charakterystyczne paneli winylowych Pergo nie trzeba martwić się o ich jakość. Wystarczy użyć mokrej szmatki bądź mopa z detergentem aby w bardzo szybki i sprawny sposób pozbyć się zaplamionej powierzchni.

 

Podsumowanie

 

Kolekcja paneli winylowych Pergo jest bardzo sprawdzoną i bezpieczną inwestycją, w którą warto włożyć własne pieniądze. Panele winylowe charakteryzują się również mnogością wzorów i kolorów przez co bardzo łatwo dopasować je do każdej przestrzeni użytkowej – czy to domowej czy firmowej.