Tablica kredowa do restauracji, domu i biura. Poznaj jej praktyczne właściwości 

Tablice kredowe powracają na salony. Spotkać je można najczęściej przy wejściu do restauracji, baru czy innego lokalu gastronomicznego. Służą do przedstawienia aktualnej oferty, np. dzisiejszego dania dnia lub ciekawej promocji. Ale to nie jest ich jedyne zastosowanie. Kredowe tablice to również doskonałe narzędzie do zabawy przez dzieci, na której mogą uczyć się pisać, liczyć lub rysować kreatywne grafiki. Poszukujesz tablicy kredowej, która spełni Twoje oczekiwania? Spersonalizuj swój produkt i zamów go w sklepie internetowym Wally!

Tablice kredowe dla dzieci – samoprzylepne tablice do samodzielnego montażu

Tablice kredowe to świetny sposób na codzienną zabawę. Wyróżnia je łatwy montaż. Wystarczy ściągnąć papier zabezpieczający, wybrać miejsce i przykleić. Tablica jest praktycznie gotowa do montażu od razu po wyjęciu z opakowania. Dla dziecka jest to kolejne miejsce do tworzenia kreatywnych grafik i kolorowych rysunków. W ofercie sklepu internetowego Wally masz możliwość dostosowania i spersonalizowania produktu. Wybierz rozmiar, rodzaj tablicy i system montażu i zamów ją już dziś. Będzie to kolejne narzędzie edukacyjne dla Twojego dziecka. Wybieraj spośród setki gotowych wzorów, m.in. drzewa, domku dla dzieci, modeli w kształcie zwierzątek lub z Twoim nadrukiem. 

Tablice na magnes. Wyposażenie przestrzeni prywatnych i firmowych

Czy wyobrażasz sobie lepsze narzędzie do organizacji pracy, jak tablicę kredową magnetyczną? Pisz i ścieraj do woli, wszędzie tam gdzie potrzebujesz – w lokalach gastronomicznych, kawiarniach, biurach czy w sklepie z odzieżą. Tablica kredowa to doskonały sposób na kreatywny przekaz reklamowy, planowanie, miejsce na notatki lub twórcze działanie. W sklepie Wally kupisz tablicę w trzech wersjach – samoprzylepnej folii, która nadaje się do montażu na gładkich powierzchniach, tablicy na podkładzie z PCV, która jest lekka i wytrzymała oraz dwustronną tablicę na podkładzie PCV. Wybierz rodzaj tablicy w dowolnym rozmiarze,która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.