Animacje i rendering

Wykonanie animacji na komputerze nie jest łatwe. Trzeba posiadać nie tylko dobry sprzęt, ale również wiedzę, aby móc obsługiwać program, dzięki któremu takie animacje i renderowanie się wykonuje. Na jakim programie można bazować?

Kurs 3ds Max na dwóch poziomach

Aby móc stworzyć naprawdę efektowne animacje należy umieć obsługiwać program 3ds Max. To na takim programie bazują m.in. osoby, które zajmują się tworzeniem gier. Jeżeli ktoś chciałby odnieść sukces w takiej branży lub w jej pokrewnych, to w pierwszej kolejności musi zdobyć wiedzę, którą oferuje kurs 3ds Max. Można zapisać się na niego w wielu placówkach edukacyjnych, jak również online. Jest on oferowany na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. Nawet, jeżeli ktoś już posiada odpowiednią wiedzę, to i tak powinien zacząć od początku, aby móc swoją wiedzę w odpowiedni sposób uporządkować, dzięki czemu płynnie będzie można przejść dalej.

Nauka pod okiem fachowców

Nauka zawsze odbywa się pod okiem fachowców, którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę. Wszystkie zagadnienia przekazywane są w taki sposób, aby nikt nie miał problemu z ich zrozumieniem.Takie szkolenia przewidziane są dla osób, które chcą poznać metody tworzenia obiektów, własnych materiałów. Do tego podczas szkolenia można dowiedzieć się, jakie są podstawy renderingu oraz animacji. Podczas kursu można również dowiedzieć się, jak wygląda praca z kamerą, jakie są układy odniesienia, jak się określa parametry, czy też jak wykonuje się definiowanie koloru, nierówności, itd.